Rosie Huntington Whiteley me veshje elegante

Ajo tregoj figurën e saj mahnitëse me një pallto të gjatë lëkure kur u shfaq të enjten në mbrëmje në NYC.

Aktorja dhe modelja Rosie Huntington Whiteley dukej me po aq stil kur doli nga hoteli i saj të enjten në mëngjes.

Modelja kishte veshur pallton mbi pantollona lëkure dhe qizme të zeza.

Image