Rina Balaj nuk e fsheh më, pozon përkrah të dashurit të saj

Ka dy javë që në media përflitet për lidhjen e re të Rina Balajt, shkruan GazetaBlic. Këngëtarja dhe reperi Sin Boy tashmë janë në lidhje dashurie, ku dhe nuk po hezitojnë aspak të shfaqen bashkë në publik.

Së fundmi, këngëtarja ka publikuar fotografi me reperin ndërsa shfaqen përkrah njëri-tjetrit.

Ndërsa sa i përket muzikës, që pas largimit nga “On Records”, Rina Balaj nuk ka bërë të ditur nëse do të rikthehet me ndonjë projekt të ri.