Pas publikimit të fotos lakuriq, Rita Ora paralajmëron për nesër diçka speciale

Rita Ora i ka paralajmëruar ndjekësit se nesër do të vijë diçka speciale.

Këngëtarja shqiptare, Rita Ora po vazhdon suksesin e saj me muzikë, shkruan lajmi.net.

Projektet e saj muzikore kanë qenë të mirëpritura te publiku që prej atij të parit e deri sot kur e ka publikuar albumin ‘Phoenix’.

Rita madje ka qenë shpesh edhe në ballinat e ndryshme të revistave të njohura botërore.

Së fundmi në bashkëpunim me Sotify do të vijë me diçka speciale dhe nëpërmejt publikimit të disa fotografive ka treguar se do ta zbulojë nesër.

Për çfarë bëhet fjalë saktësisht fansat do të kenë mundësi ta marrin vesh shumë shpejtë.