Pas ndarjes nga Tyler Cameron, Gigi Hadid zgjedh qytetin e Manhattan për t’u larguar

Modelja e njohur, Gigi Hadid është parë ditën e sotme duke kaluar kohë me mamanë e saj Yoalnda Hadid në Manhattan.Të dyja ishin veshur në ngjyrë të bardhë, duke tërhequr në një mënyrë vëmendjen e paparacëve.Gigi dhe mamaja e saj u fotografuan teksa hipnin në makinë dhe largoheshin nga vendi ku ndodheshin.

Kujtojmë se vetëm disa ditë më parë u bë publik lajmi se modelja i dha fund lidhjes së saj me Tyler Cameron.Mesa duket pas këtij vendimi Gigi ka vendosur të ndajë më shumë kohë me familjarët e saj.