Nusja e Rashicës nuk ndalet, ‘godet’ përsëri

Gruaja e futbollistit nga Kosova, Milot Rashica, Belkizi vazhdon të shkëlqej me paraqitjet e saj të shpeshta nëpër rrjetet sociale.

Së fundmi ajo ka pozuar pranë pasqyres, ku vërehet qartë bukuria e saj dhe forma e mirë, shkruan Indeksonline. Djaloshi nga Vushtrria, duket se përpos formës së mirë që po e kalon në fushën e blertë, po kalon një jetë të lumtur pranë gruas së tij.

Kujtojmë që me golat dhe formën fantastike, Miloti ka marrë vëmendjen e shumë klubeve të njohura.