Nëna e motrave Kardashian i lë në hije të bijat, në të bardha zbulon linjat

Edhe pse është 63 vjeçare Kris Jenner cilësohet si një femër me forma trupore shumë të bukur.

Ajo me linjat që posedon u bënë konkurrencë edhe të bijave të cilat famë më të madh e kanë pikërisht fal linjave të tyre ‘bombastike, shkruan Indeksonline.  E veshur me bikine ngjyrë të bardhë, ku në fokus kishte këmbët seksi ajo dukej shumë më bukur sesa vajzat e saj dhe padyshim iu bënte konkurrencë.

Ndryshe, Kris sa po vjen e duke u rinuar për shkak të ndërhyrjeve të shumta në trupin e saj.