Morena Taraku ndryshon tërësisht ‘look-un’

Morena Taraku shokon me ndryshimin e bërë.

Morena Taraku para pak minutave ka publikuar një fotografi në llogarinë e saj në Instagram, dhe pamja e saj ka befasuar të gjithë ndjekësit, shkruan lajmi.net. Jemi mësuar të shohim këngëtaren si brunte, ajo ka befasuar me ndryshimin Morena është bërë një biondinë dhe në postimin e bërë artistja pyet ndjekësit se cila pamje j’u pëlqen më shumë.

Kujtojmë, se para pak jave Morena u kthye në skenën e muzikës shqiptare me këngën ‘Swag’ pas një pauze të gjatë.