Modelja e famshme nuk i ndal pozat provokuese edhe gjatë shtatzënisë

Ajo u bë e njohur si modele me linja të plota duke u shfaqur pa kompleks format e saj me më shumë kile se modelet e zakonshme.

Ashley Graham po vazhdon me pozat provokuese edhe gjatë kësaj kohe kur pop ret fëmijën e saj të parë, shkruan Indeksonline.

31 vjeçarja në një fustan të shkurtë tregoj barkun e rrumbullakosur dhe këmbët seksi.

Ndryshe përveç si modele ajo suksesshëm drejton edhe linjën e saj të veshjeve që mban emrin e saj