Kendall Jenner tregon këmbët ‘seksi’

Kendall Jenner ndezi polemika vitin e kaluar me komentet e saj duke qenë selektive në shfaqjet e saj gjatë Neë York Fashion Ëeek dhe tani modelja e zbuloj pse zgjodhi këtë veshje.

Modelja 23 vjeqare është fytyra e markave Stuart Ëeitzman dhe Longchamp, dhe gjatë prezantimit të tyre, Kendall zgjodhi një veshje interesante.

Image