Jennifer Aniston mahnitëse në tapetin e kuq

Projekti i saj i ri do të dalë më 1 nëntor si premierë në Apple TV.

Dhe disa javë para debutimit, Jennifer Aniston mori pjesë në aktivitetin e Variety Power of Women në Los Angeles.

Aktorja 50 vjeqare dukej e pabesueshme me një fustan me vija me rrip në mes.

Image