Gruaja e Ronaldos, Georgina ekspozon format trupore në aeroport

Georgina Rodriguez është një nga modelet më joshëse në skenën botërore të modelimit, ajo njëherit është edhe gruaja e futbollistit të njohur Cristiano Ronaldo, shkruan Indeksonline.Modelja me prejardhje spanjolle, tashmë është nënë dhe ka krijuar familjen me futbollistin dhe po paraqiten mjaft të lumtur me njëri tjetrin në vazhdimësi.

E së fundmi ajo ka publikuar disa fotografi mjaft joshëse, duke ekspozuar format trupore nga aeroporti.

Kujtojmë se ajo dhe burri i saj njihen si ‘fanatikë’ të palestrës dhe kalojnë kohë të madhe duke ushtruar, gjë që tregon me format e tyre të përsosura trupore.