Georgina, shkëlqen në krah të Ronaldos në promovimin e parfumit të tij të ri

Modelja Georgina Rodriguez dhe futbollisti portugez Cristiano Ronaldo kanë filluar takimet që nga viti 2016, duke vazhduar të lumtur edhe sot, transmeton Indeksonline. Cristiano me gruan e tij dukeshin të lumtur në krahët e njëri- tjetrit, teksa ata morën pjesë  në promovimin e parfumit të ri nga futbollisti “CR7 Play It Cool” në afërsi të malit në Torino të Italisë të enjtën.

Futbollisti 34 vjeç dhe e dashura e tij 25 vjeçe e promovuan këtë aromë të re që bënë pjesë në brendet e shumta të Ronaldos.

Georgina morri vëmendjen me paraqitjen e saj, e veshur me një fustan gri të ngushtë ajo i shtoi bukurinë këtij prezantimi.

Të dy dukeshin mirë teksa u shfaqën më të lumtur se kurrë në krah të njëri tjetrit.