Futbollisti i jep fund martesës 25-vjeçare për një 23-vjeçare

Pavel Nedved i jep fund martesës 25-vjeçare me Ivanan dhe shkak për këtë është bërë një vajzë 23-vjeçare e cila është në një romancë me zëvendëspresindentin e Juventusit edhe pse ky i fundit është dyfish më i madh.

Ajo quhet Lucie Anovcinova dhe është fotografuar nga paparacët para disa ditësh në Londër në praninë e ish-futbollistit çek në Londër.

Nga vendlindja e ish-futbollistit të Lazios dhe Juves, mediat rozë bëjnë me dije se Nedved ka vendosur të ndahet nga bashkëshortja e tij Ivana me të cilën është i martuar prej 25 vitesh për të vazhduar romancën e tij me 23-vjeçaren Lucia.