Era Istrefi ende qëndron në krye të top-listave ruse me këngën ‘Sayonara’

Kënga e punuar me reperin rus po vazhdon të dëgjohet nga Rusi.

Era Istrefi muaj më parë kishte publikuar këngën ‘Sayonara’ me reperin rus Eldzhey dhe kënga ende vazhdon të dëgjohet në Rusi, shkruan lajmi.net.Ky ishte një bashkëpunim i papritur nga dyshja por doli shumë i suksesshëm dhe është kënga e pestë më e dëgjuar në Rusi, edhe pse kaluan muaj pas publikimit.

Përndryshe, Era së fundmi i kishte rezervuar vetes pak kohë të lirë për disa ditë pushimi të cilat po i kalon me miqtë e saj të n gushtë.