Enca e bën përsëri, të pasmet në plazh i ‘dridh’

Ajo bën çdo gjë për të qenë në qendër të vëmendjes dhe gjestet e saj janë shembulli më i keqi i një artistet e cila gjërat që nuk mund t’i arrij përmes muzikës mundohet ta bëjë këtë me veprime që nuk janë për asnjë lëvdatë.

E dëshpëruar për tu përmendur dhe për tu bërë lajm, Enca edhe të fundit herë arriti të përfolet duke publikuar një video në llogarinë e saj në ‘Instastory’ në të cilën shfaqi të pasmet e saj teksa bënte vallëzimin ‘twerk’ në plazh, shkruan Indeksonline.

Këngëtarja nga Shqipëria, e veshur në bikini të kuqe kishte fshehur fytyrën për t’i dhënë fokusin e duhur fund shpinës së saj.

Kjo nuk është hera e parë e me gjasë as e fundit që Enca bën veprime të tilla, tek e fundit ajo duhet të ketë diçka për të iu ‘servuar’ mbi 2 milionë ndjekësve të saj, pasi me këngë nuk është që po i ecë./Indeksonline/