E sapo dalë nga dushi, këngëtarja shqiptare ekspozon gjoksin në videon e postuar në “Instagram”

Këngëtarja Ledina Çelo njihet si një ndër femrat më joshëse e të bukura të skenës shqiptare.

Duket sikur për të vitet kanë ndaluar, edhe pse në shkurt ajo festoi 42-vjetorin e lindjes.

Në postimet e saj në profilin e “Instagram”-it, Ledina shfaqet gjithmonë tërheqëse dhe sensuale.

E kështu ka bërë edhe në postimet e bëra së fundmi në “Instastory”, ku ka guxuar që të tregojë për fansat, linjat e saj mjaft seksi.

Në videot e publikuara në profilin e saj, Ledina shfaqet e sapo dalë nga dushi, me flokët ende të lagur dhe me rrobëdeshambër, duke treguar kështu më shumë seç duhet.

Image

Foto galeri

Image

Foto galeri

Image