Burri i Afërditës nuk përmbahet në ashensor

Çifti duket bukur në imazhet e fundit Bukuroshja shqiptare, Afërdita Dreshaj është ndër emrat e pëlqyer dhe të komentuar nga publiku.

Këngëtarja dhe modelja e njohur po tregohet mjaft aktive në rrjete sociale, ku po publikon imazhe të bukura nga përditshmëria e saj.

Së fundmi, 33 vjeçarja për ndjekësit e saj të shumtë po publikon pamje tejet të bukura nga vizitat në vende të ndryshme evropiane, së bashku me bashkëshortin e saj, Jakub Kindl, shkruan rtv21.tv E kur jemi te imazhet, sot bukuroshja shqiptare në instastory për 29 mijë e 600 ndjekësit e saj publikoi pamje mbresëlënëse. Në njërën prej pamjeve, shihet bashkëshorti i saj, Jakubi duke e puthur Afërditën.

Afërdita Dreshaj ka një vit që është martuar me hokeistin çek, Jakub Kindl. Afërdita dhe Jakub ceremoninë e dasmës e kanë zhvilluar në Las Vegas nën praninë e miqve dhe familjarëve.