Bikini mezi ia mban gjoksin

Ajo po qëndron për pushime në Ibiza me shoqen e saj dhe yllin e The Bachelor Australia, Keira Maguire.

Por, Malin Andersson e goditi pishinën e vetme, derisa ngriti temperaturat në bikini, të hënën, përcjell Bota sot. Ish ylli i Love Island dukej bombastike në bikini, derisa tregoi hiret trupore.

26 vjeçarja u pa duke rregulluar bikinit njëpjesëshe në pjesën e gjoksit, pasi dukej se bikini mezi ia mbante atë.

Image
Image
Image