Bën yoga vetëm në të brendshme, Britney provokon me këmbë të hapura para pasqyrës

Britney Spears publikoi një foto provokuese në Instagram.

Britney Spears ka ndarë me ndjekësit një fotografi joshëse, në të cilën u shfaq gjysmë e zhveshur, shkruan lajmi.net. Këngëtarja postoi një foto, teksa ishte veshur në të brendshme dhe po përgatitej për yoga, ajo fillimisht vallëzoi 20 minuta.

Në foto, e gjithë vëmendja ishte tek mënyra se si kishte pozuar Britney, e që u shfaq me këmbë të hapura para pasqyrës.

Kujtojmë se Britney Spears muaj më parë kishte probleme me shëndetin mendor.