A ka dikush tjetër të pasme apo vetëm Dafina Zeqiri, shikoni si i dridh para kamerës

Së fundi, ka publikuar një video duke dridhur të pasmet para kamerës gjë kjo jo edhe e rrallë nga këngëtarja.

Dafina Zeqiri shpesh ndan video provokuese në rrjete sociale.

Në llogarinë e saj ‘Instagram‘, ajo është aktive ku ndan postime të shumta dhe nuk mungojnë edhe ato provokative.

Së fundi, ka publikuar një video duke dridhur të pasmet para kamerës gjë kjo jo edhe e rrallë nga këngëtarja.

Shikojeni videon:

Ndryshe, Dafina është komentuar nga ndjekësit në këtë video, ku përveç atyre pozitive kishte edhe kritika.